logo

Aranżacja wnętrz

Każda wykonywana przez nas aranżacja wnętrza jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta oraz jego możliwości finansowych.

Aranżacja wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych, niewielkich mieszkań jak i przestronnych apartamentów, loftów i mieszkań dla "singla", łazienek i kuchni to nasza propozycja dla Klientów ceniących profesjonalizm, którzy poszukują niepowtarzalnych i oryginalnych rozwiązań.

Wykonując aranżację wnętrz zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne i wizualne lecz także na rozwiązania funkcjonalne przy mozliwości zastosowania bogatej palety materiałów wykończeniowych. Projektujemy nie tylko według najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, ale także wykorzystujemy sprawdzone już rozwiązania. Odpowiedni dobór materiałów i faktur, oryginalne zestawienia kolorystyczne, wykorzystanie nowoczesnych technologii i źródeł światła, możliwość wykonania mebli na wymiar a także nasze umiejętności i wieloletnie doświadczenie znajdują swoje odzwierciedlenie zarówno w zabudowach kuchni jak i w aranżacjach wnętrz.

W załączonym portfolio znajdziecie Państwo wizualizacje i zdjęcia naszych realizacji, które zostały wykonane w projektowanych przez nasze Studio wnętrzach. Zaprszamy także na stronę www.domdekority.pl na której możecie zapoznać się z przykładowymi aranżacjami wnętrz.

 

mapa

 

 

Warszawa - Bielany

 

 

 

telefon

 

 

Tel.: +48 22 663 91 32
Tel.: +48 22 663 91 24
Tel.: +48  794 607 534
studio@marena.waw.pl

 

 

zegar

 

 

poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00